O nás

V našej advokátskej kancelárii sa zameriavame na poskytovanie právnych služieb podnikateľom. Našich klientov sprevádzame od začiatku podnikania, kedy im pomáhame zvoliť správnu formu vykonávania podnikateľskej činnosti, prípadne aj založiť obchodnú spoločnosť, a stojíme pri nich až po ukončenie podnikania, v podobe likvidácie firmy. Našim klientom počas ich podnikania pomáhame riešiť ich právne problémy a asistujeme im pri presadzovaní ich obchodných zámerov – správou a vymáhaním pohľadávok, registráciou ochranných známok, vymáhaním nárokov v rámci nekalosúťažného konania, spisovaním a pripomienkovaním zmlúv, atď.

Okrem poskytovania právnych služieb pre podnikateľov, poskytujeme aj právne služby v oblasti občianskeho práva, kde sa sústredíme na právo nehnuteľností, najmä prevody vlastníckeho práva, a to aj prostredníctvom autorizovaných zmlúv, zastupovanie v katastrálnom konaní, poradenstvo pri kúpe nehnuteľností a investičných zámeroch.

Naše právne služby poskytujeme zahraničným investorom pri ich vstupe na slovenský trh, ako aj slovenským klientom pri ich obchodných aktivitách. S klientmi komunikujeme v slovenskom alebo anglickom jazyku.


Máte záujem o konzultáciu? Potrebujete poradiť?

Tieto webstránky používajú súbory Cookies. Bližšie informácie nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov. ROZUMIEM